Salmonela

Rýchle a spoľahlivé testovacie sady Salmonela

Prísne predpisy a rastúci tlak na trhu si vyžadujú rýchle a spoľahlivé testovacie riešenia na prítomnosť Salmonely.

Testovacie súpravy RapidChek® SELECT ™ Salmonella a RapidChek® SELECT ™ Salmonella Enteritidis boli vyvinuté tak, aby poskytovali jednoduchosť, rýchlosť a vysokú presnosť potrebnú pri každodennom testovaní na Salmonela.

Tieto testy na baktériu Salmonela využívajú vysoko selektívne obohacovacie médium spojené s pokročilým imunochemickým zariadením na laterálny prietok na detekciu salmonely v rôznych potravinách a environmentálnych aplikáciách.

Jednoduchý postup

Jednoduchá príprava obohacovacieho média bez autoklávovania a rýchla a ľahká príprava vzorky umožňujú výsledky testov do 22 alebo 32 hodín. Tieto sa dajú ľahko a priamo prečítať z použitého prúžku, bez potreby špeciálneho a nákladného vybavenia.

Spoľahlivé výsledky

Produktová rada RapidChek® SELECT ™ využíva novú a patentovanú aplikáciu fágov v médiu, ktoré pôsobia ako selektívne činidlá, čím sa zvyšuje špecifickosť aj citlivosť celkovej metódy. Početné certifikácie (Otvorí externý odkaz v novom okne AOAC, Otvorí externý odkaz v novom okne FDA & Otvorí externý odkaz v novom okne NPIP) potvrdzujú vysoké štandardy analytickej presnosti a spoľahlivosti výsledkov.

Ľahká správa zdrojov

Jednoducho použiteľná technológia laterálneho toku ponúka vysokú priepustnosť škálovateľnosti. Naraz môžu byť odčítané prúžky až zo sto vzoriek. Prúžok reaguje na vzorku v intervale od 10 do 20 minút, od jeho použitia. Súpravy sa môžu skladovať pri izbovej teplote a majú trvanlivosť 18 mesiacov.

Kliknutím na čísla položiek nižšie získate ďalšie informácie  QG_RC_Select Salmonella_EN_0419_MSU