Listeria

Rýchle a spoľahlivé testovacie súpravy Listeria

Prísne predpisy a rastúci tlak na trhu vyžadujú rýchle a spoľahlivé riešenia na detekciu baktérie Listeria.

Produktové rady Romer Labs RapidChek® Listeria, Listeria NextDay ™ a Listeria monocytogenes boli vyvinuté tak, aby poskytovali jednoduchosť, rýchlosť a vysokú presnosť potrebnú pri každodennom testovaní na Listeria a L. monocytogenes.

Testovacie súpravy využívajú vysoko selektívne obohacovacie médium spojené s pokročilým imunochemickým zariadením s laterálnym prietokom a patentovanou zmesou protilátok. Tieto súpravy sa používajú na detekciu všetkých kmeňov Listeria a L. monocytogenes najmä v rôznych potravinách a environmentálnych aplikáciách.

Jednoduchý postup

Jednoduchá príprava jednokrokového obohacovacieho média a rýchla a ľahká príprava vzorky umožňujú výsledky testov do 24 alebo 44 hodín. Tieto sa dajú ľahko a priamo prečítať z použitého prúžku, bez potreby špeciálneho a nákladného vybavenia.

Spoľahlivé výsledky

Produktové rady RapidChek® Listeria, Listeria NextDay ™ a Listeria monocytogenes používajú nové proprietárne médiá, ktoré zvyšujú špecifickosť aj citlivosť celej metódy. Početné certifikácie (Otvorí externý odkaz v novom okne AOAC) potvrdzujú vysoké štandardy analytickej presnosti a spoľahlivosti výsledkov.

Ľahká správa zdrojov

Jednoducho použiteľná technológia laterálneho toku ponúka vysokú priepustnosť škálovateľnosti. Naraz je možné odčítať prúžky až zo sto vzoriek. Použité prúžky sa sfarbia v intervale od 10 do 20 minút. Súpravy je možné skladovať pri izbovej teplote a ponúkajú životnosť až 18 mesiacov.

Unikátne vysoko výkonné jednokrokové obohacovacie médium systému RapidChek® Listeria, RapidChek® Listeria NextDay ™ a Listeria monocytogenes je možné skladovať v tekutej forme, po autoklávovaní, pri izbovej teplote 4 týždne.

Systém RapidChek® Listeria Comb ponúka výhody vysokej priepustnosti (otvára externý odkaz v novom okne), pretože zrýchľuje postup testovania.

Riešenia pripravené na použitie

Vzorkovač RapidChek® Listeria NextDay ™ PUR Blue DUO ™ sa môže používať v kombinácii s testovacími súpravami RapidChek® Listeria a RapidChek® Listeria monocytogenes.